Zapraszam również na mój blog motocyklowy

Zapraszam również na mój blog motocyklowy: http://motocyklistka.xemantic.com/

niedziela, 24 stycznia 2010

Wielka Orkiestra

B EAvg
tcH h
00000000
0
5

(to Alanek napisał)
W przedpoprzednią niedzielę podeszły do nas z puszką dwie dziewczyny. Kiedy ja robiłam w moim Liceum kochanym orkiestrowe pogoteki, i dochód z nich z Barcikiem i Filipem poszliśmy zanieść do Telewizji w czasie pierwszego finału, to dziewcząt tych jeszcze nie było na świecie. Wieczorem tegoż dnia Owsiak ze łzami w oczach krzyczał że zebrano ponad milion dolarów. Nikt się wtedy nie spodziewał, że za lat naście będą to kwoty ponad 10x większe.
...muszę więcej pisać o pozytywnych zachowaniach ludzkich

8 komentarzy:

 1. @Alanku

  Alanku, ja Ciebie też! ;)

  @Paciu

  do orkiestry to majem słabość od dawna również, a szczególną, kiedym doświadczył sam pomocy... znaczy mój Braciszek urodził się jako wcześniak i leżał w inkubatorze, co był tyż jakimś respiratorowym urządzeniem - zaledwie rok wcześniej podarowanym szpitalowi przez WOŚP... tako nie oszczędzam i wpłacam wincej niż mogę.

  i zawsze mną telepie, gdy z niektórych kościelnych mediów (Niedziela, Nasz Dziennik i radia wszem znane) pieprzą, że Owsiak zarabia na tym, że machloje... a niech i zarabia. taką robotę odwala (oczywiście nie sam) to niechby i 1/4 se brali. a mu wyrzucają, że helikopterem se lata... ja pierdziu... niech ich sssssczyści...

  ave ma ryja

  OdpowiedzUsuń
 2. "...muszę więcej pisać o pozytywnych zachowaniach ludzkich"

  Amen! (znaczy - to dobrze wpływa na zdrowie i wzmaga trawienie człowieka :o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polku...trawienei mowisz? hmm to moze i ja zaczne to na wadze pryzbiore;)

  OdpowiedzUsuń
 4. "trawienei" - to przypomina jidisz. coraz bardziej Cię lubię. odycztywałoby się owo "trawienei" jako "trawie naj", czyli najpiękniejszej trawie...

  OdpowiedzUsuń
 5. albo jak z ukrainskiego trawijenje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda że Ziemkiewicz nie umie w dwóch zdaniach napisać jasno, o co mu chodzi.

  Dla mnie sprawa jest prosta. Akcja Owsiaka uratowała wielu ludziom życie i w obliczu tego wszelkie obiekcje to szukanie dziury w całym. A że państwo jest niewydolne tam gdzie powinno, to inna sprawa, dzięki Bogu mamy Caritas, Owsiaka, Ochojską i paru innych błogosławionych wariatów.

  OdpowiedzUsuń