Zapraszam również na mój blog motocyklowy

Zapraszam również na mój blog motocyklowy: http://motocyklistka.xemantic.com/

wtorek, 14 lutego 2012

Porozumienie ponad podziałami

Protesty przeciw ACTA są pięknym przykładem porozumienia społecznego ponad ideologicznymi podziałami. Na tej samej demonstracji jednocześnie: anarchiści, antifa, kibole, pisiorzy, palikociści, korwiniści, neopoganie, pastafarianie, i slawiści.


Ten falliczny napis to taki mój powiedzmy symetryczny sposób uczczenia Walentynek (wszak serce jest symbolem waginalnym)

Dla urodzonych po 1979 roku transkrypcja napisu na dolnym zdjęciu: "nachuj ACTA"
.

5 komentarzy:

 1. Paciu,jestes niemozliwa.Pozdrawiam.Bolo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozostając w poetyce symboli waginalnych i fallicznych. Ludzie mieli tego wszystkiego już dosyć. Bo to co dzieje się w Tuskolandii przekracza wszelkie granice zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Ja tam jestem dość liberalny w sprawach seksu, ale nasi wybrańcy narodu liżący z własnej inicjatywy rowa Wujowi Samowi, a jednocześnie dymających tzw. zwykłego Kowalskiego nie mającego prawa głosu (który był na tyle kretynem, że ich wybrał) - to już podniosło ciśnienie wszystkim - ponad podziałami.
  Pozdrawiam
  koteg

  OdpowiedzUsuń
 3. A tam, Koteg, nie chodzi o Tuska, tylko o ideę. Lepszość Tuska nad Kaczorem polega na tym że umiał się przyznać do błędu zamiast twierdzić że "moja racja jest najmojsza a ludzie durni". Więc mi, wbrew temu co piszesz, ciśnienia nie podniósł. Tym bardziej że ten sam błąd popełnili inni rządzący unijni, więc to nie tylko specyfika naszego rządu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Absolutnie nie przesądzam, kto jest fajniejszy "platfusy" czy "pisiorki". Faktem jest że mamy coś takiego w narodowej tradycji, że musimy zawsze lizać rowa "Wielkiemu Bratu". Jak nie ze Wschodu, to z Zachodu. Smutne jest to, że to nie rząd rządzi w naszym kraju, ale wielkie korporacje światowe. Kto jest winien, że jutrzejsi nasi emeryci dostaną gówno zamiast emerytur? Bo agencje rządowe (OFE) pograły ich pieniędzmi na giełdach i przetraciły? Amerykanie są winni, bo to oni spowodowali kryzys bankowo - kredytowy? Czyżby? Coraz częściej czuję się jak jakiś uczestnik Folwarku Zwierzęcego. Dymają nas świnie przy korycie podśpiewując pieśń niejakiego Muńka "Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi!!!" Wprawdzie zbuntowały się w tym interesie tylko kury (nie będziemy oddawać jaj za darmo i w 100 procentach, a w ogóle na chuj Akta... "), ale protest ten został bardzo szybko spacyfikowany, a uwagę dymanego społeczeństwa szybko zajęto innymi tematami zastępczymi (czy detektyw jest detektywem, a matka Madzi jest winna?, czy krzyżówka świni z bydłem ma dostać taką wielką premię za niedokończony stadion? Itd. itd. I wokół tych tematów buduje się ogólnonarodową dyskusję... Mamy extra rząd i super prezydenta
  Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy!!!" koteg

  OdpowiedzUsuń
 5. No i cisza, a myślałem, że chociaż środowisko szczecińskich programistów ma wyrobiony pogląd nt. ACTA... w tym swobodnego przepływu informacji, bitów i programów. A tak na marginesie, kolejny wspaniały fachowiec Donaldo Tusko najpierw pienił się w tv, że nikt nie będzie wywierał nacisku na jego decyzje i szantażowi się nie podda. I wydał dyrektywę swojemu ambasadorowi podpisania się pod ACTA. Minęło kilka tygodni i tenże Donaldo namawia parlamentarzystów UE do nie podpisywania się pod ACTA. To co, nie wiedział co kazał podpisać? To ma być poważne? A może chciał powiedzieć swoją manifestacją: "chłopaki, wyszedłem na kretyna, ale nie bierzcie ze mnie przykładu... ". Chwała Ci Donaldu Tusku, żeś zmądrzał!
  Ziutek

  OdpowiedzUsuń