Zapraszam również na mój blog motocyklowy

Zapraszam również na mój blog motocyklowy: http://motocyklistka.xemantic.com/

poniedziałek, 5 marca 2012

Zgrabna z ryja dusza

Gotye z Kimbrą. Na tubce 98 mega obejrzeń. Lubiłam ich bardzo jak jeszcze niewielu o nich słyszało. A oni już 18 raz na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki - absolutny rekord wszechczasów (poprzedni to 14 tygodni Queen w 1992 roku). A poniższy sprytny filmik był w redakcji Trójki memotrendem tygodnia. Kydryński i Baron odnosili się do niego na antenie. 215 tys. obejrzeń. "Zgrabną z ryja dupę" - podobno poznańskie. Mieliśmy kiedyś dyskusję o tym jak dusza przejawia się przez dupę. "Zgrabna z ryja dusza." Echh.

4 komentarze:

 1. Ja bardzo przepraszam... Ale o co właściwie się rozchodzi? Jaki ryj i jaka dupa? "Do basenu jak skakała dupą wodę wychlapała?"- to akurat znam, tę pieśń. A co do tego smędziaka z Kimbrom. Czy on jest dobry? Są na pewno lepsiejsi od niego. I nikt mnie nie przekona, że tym czy ktoś jest dobry decydują słupki popularności. Idąc tym tokiem rozumowania przecież można by powiedzieć "jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić"! I to by było na tyle.
  Ferdynand Maria Kiepsko - Wlazło

  OdpowiedzUsuń
 2. A mi się podoba, nie dlatego że słupki, tylko dlatego że się podoba. Nie wiem czy jest dobry. Mi się podoba. I to by było na tyle.
  A ryj i dupa? Mądrej głowie dość dwie słowie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znalazłem!!! Ale to raczej nie poznańskie... To tekścior z podręcznika savoir-vivre dla młodzieży, w dziale "przełamanie pierwszych lodów". Stoi tam napisane: "Zgrabna z ryja dupa jesteś. Jesteś brana pod uwagę - nie spierdol tego!" Czego i Wam życzę w kontekście zbliżającego się MDS (Międzynarodowego Dnia Samic)!
  Ferdynand Maria Kiepsko - Wlazło

  OdpowiedzUsuń
 4. I tak se dyskutujemy obajcwaj wyalienowaszy się:)). Wszyscy inni dyżurni dyskutanci normalnie wymiękli. Albo kurują wiosenną depresję. Im wszystkim dedykuję znaną ludową pieśń, pełną mądrości narodu:
  "Oszukuje cię cywilizacja
  Robotów komunikacja
  Inżynierów kosmosu gadające głowy... Uśmiechnij się, życie nie jest twoim wrogiem
  Uśmiechnij się, opanuj gniew w sobie
  Tak naprawdę potrzeba nam tylko siebie nawzajem...

  Ferdek

  OdpowiedzUsuń