Zapraszam również na mój blog motocyklowy

Zapraszam również na mój blog motocyklowy: http://motocyklistka.xemantic.com/

czwartek, 12 stycznia 2012

Kolejny uzależniający Żyd

Od miesiąca (!) słucham w kółko zasadniczo tego jednego utworu:(poprzednio byłam uzależniona od duetu Wilson-Geffen (Żyd) znanego jako Blackfield).
Boże dzięki Ci za Naród Wybrany.

8 komentarzy:

 1. Nie tylko Żydzi mają utalentowanych artystów. Myślę, że i wśród Aryjczyków wskazałbym ... przynajmniej 10 wykonawców muzyki, w których nikt nie rzuciłby kamieniem ! Dzięki Ci Boże, że na świecie są też narody napletkowe !!!

  Ziutek

  OdpowiedzUsuń
 2. A tu krótki komentarz na temat niejakiego Gotye... polecam

  http://youtu.be/CgfbPYsYDfY

  Ziutek

  OdpowiedzUsuń
 3. Mno, mi się też mimichodem napataczają Żydzi (lub żydzi), którzy zachwycają. Dawno, dawno temu na gramofonie rodziców - Cohen oraz Simon z Gurfunklem i Robert Zimmerman oczywiście. Dzisiaj Regina Spector i Asaf Avidan, że o jazzie klezmerskim nie wspomnę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurde- zdażyło mi się stanąć korku samochodem i włączyć radio... Ktoś głosem Stinga śpiewał jakąś piosenkę. Potem powiedzieli, że to niejaki Gotye. Jakoś mnie to nie ucieszyło, bo nie cierpię podróbek. Nie wiem więc czym się tak wszyscy zachwycają- chyba że chodzi o pokolenie dla których Sting jest jakimś tam XX-wiecznym piosenkarzemi stawiają go na równi z Połomskim i Hanką Bielicką :((
  koteg

  OdpowiedzUsuń
 5. Gotye głosem Stinga?? No sorry koteg, ale chyba słoń Ci na ucho nadepnął.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ktoś chciał mnie obrazić? Nie podejmuję dyskusji na takim poziomie... Faktem jest że nie tylko ja zwróciłem uwagę na bardzo podobną estetykę i styl śpiewania w tej piosence... A poza tym śpiewało się w różnych chórach i zespołach :) Czego i Wam życzę.
  koteg

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie chciałem nikogo obrażać.

  Estetyka i styl - zgoda. Ale głosu pomylić niepodobna.

  OdpowiedzUsuń